Şirketimiz 2010  yılında beri, tüm güzellik sektörüne hizmet vermektedir. Dürüstlüğü, Hızı ve Güvenirliği İlke edinmiş olup, müşterilerine beğendiği ürüne kolayca ulaşma imkanı veriyoruz. Hizmet verdiğimiz bazı sektörler.

Bayan Kuaför Salonları,

Bay Kuaför Salonları,

Güzellik Salonları,

Manikür - Pedikür Salonları,

Spa Salonları,

Vizyon

Vizyonumuz, Güzellik sektörünün tüm ihtiyacı olan profesyonel ürünleri, en uygun şartlarda temin edebilecek, en geniş ürün yelpazesiyle satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, hizmet almalarını sağlamak.

Güzellik sektöründeki müşterilerimizin, her zaman en iyi hizmeti almalarını sağlamak üzere gelişimimizi sürdürmeye ve değişime öncülük etmeye devam edeceğiz.

Misyon

Misyonumuz, tedarikçilerimiz ile verimli ortaklıklar kurarak, müşterilerimize teknolojik olarak gelişmiş ürünleri rekabet edebilir fiyat ve en iyi hizmet eşliğinde sunmaktır. www.mazemeci.com, müşterilerine etkin hizmet ve yüksek teknolojiyle üretilmiş kaliteli ürünleri sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Değerlerimiz

Bayilerimiz: 
Müşterilerimiz:  müşterilerimizin memnuniyetini artırmak ve beklentilerini fiyat, kalite, güvenlik ve çevresel etki koşullarında karşılamayı prensip edindik.

Toplum: Sağlık, güvenlik ve çevrenin korunmasıyla ilgili sorumluluğumuzun bilincine sahip yönetimimiz aynı bilinç ve hassasiyet ile çalışmasını sağlamak prensibine sahiptir. Yaşadığımız toplumun haklarına saygı gösterip onların yaşam koşullarının geliştirilmesi için üzerimize düşen görevlerin bilinci ile çalışmaktayız.

Kalite: Çalışma felsefemizin önemli bir parçası olarak, bütün çalışmalarımızda kalite ve bu konuda istikrarın sağlanması ve geliştirilmesi için sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu bilinç ile her zaman üstün kaliteli ürünleri en iyi hizmet ile sunmaya devam edeceğiz.