• Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası
 •  

  Bu gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası www.mazemeci.com adresi ve bu adresin tüm alt bölümlerinde geçerlidir.

   

  BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ


  Mazemeci İnteraktif Pazarlama. olarak 
  https://www.mazemeci.com sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır.  Şirketimiz; tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.


  Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerin tanıtımı, firmamızla ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta veya cep telefonunuza yollanması suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir. Eğer Bunu İstemezseniz bunu bize bildirebilirsiniz.


  Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.

  KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

   

  Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir.

  KREDI KARTI GÜVENLIĞİ Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

   

  Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

   

  Site Güvenliği

   

  Kredi kartı bilgileri kaydediliyor mu?
  Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından sağlanmaktadır.

  MAZEMECİ.com'un güvene dayalı işleyiş yapısı:

  İş günlerinde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilirsiniz. Sizi aramamız için telefon numaralarınızı bırakabilir veya 24 saat e-mail ile iletişim kurabilirsiniz.